УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

У родині Лепких з великою пошаною і пієтетом ставилися до Різдвяних свят. Різдво відзначали з традиційними святвечірніми стравами, колядою, вертепом. Для малого Богдана та його молодших братів і сестер особливо відповідальним завданням було прикрашання ялинки. Спогади про святкування Різдва письменник згодом, у вже поважному віці, відобразив у своїх творах: чудовій різдвяній ліриці та оповіданнях, в окремих розділах книги «Казка мойого життя».

Саме до цих творів письменника і звернулися учні 3-В класу ЗОШ №1 разом зі своїм вчителем Тетяною Андріївною Дубіч на уроці позакласного читання «Різдвяна казка Богдана Лепкого». Діти декламували вірші письменника, ділилися власними спогадами про Різдво, розповідали про різдвяні та новорічні звичаї нашого народу, колядували, віншували. А на завершення уроку отримали завдання намалювати спогад про Різдво. За відмінно виконані завдання усі діти отримали від Тетяни Андріївни «коляду».

До уроку працівники музею Богдана Лепкого оформили книжкову експрес-виставку «Твори Богдана Лепкого на різдвяну тематику».

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання