Результати районного конкурсу читців Б. Лепкого

Молодша група 1-4 кл.

Місце ПІП Клас Вчитель Школа
І місце Копистенський Віктор 1   Літятнський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» філія Потуторської ЗОШ І-ІІІ ст.
І місце Лещук Віталій 4 Мазуркевич О.М. Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б. Лепкого
І місце Пришляк Анастасія 4 Тучапська Л.Й. Рекшинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
ІІ місце Омелюта Любов 3 Семенів Г.Б. Тростянецька ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ місце Мага Ангеліна 1 Бойко Г.Г. Лапшинська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ місце Прошак Марія 3 Дзебчук Н.М. Курянівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце Гоцул Назар 4 Савків Г.І. Вільховецька ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце Походжай Віталій 4 Павлів В.Б. Урманський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»
ІІІ місце Пашуля Андріана 3 Бойко Г.Г. Лапшинська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце Гоцул Вероніка 2 Павлюк І.П. Вільховецька ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце Коман Андрій 2 Павлюк І.П. Вільховецька ЗОШ І-ІІ ст.

Середня група 5-8 кл.

Місце ПІП Клас Вчитель Школа
І місце Рутковська Наталія 6 Мазуркевич О.М. Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б. Лепкого
ІІ місце

Кізімович Вікторія

Хара Надія

6 Лмитрів М.Д. Біщівська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ місце Чвартацька Вікторія 7   Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання
ІІІ місце Процик Софія 5 Омелюта М.В. Тростянецька ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце Мищишин Христина 8 Мазуркевич О.М. Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б. Лепкого

Старша група 9-11 кл.

Місце ПІП Клас Вчитель Школа
І місце Вовк Тетяна 9 Хорощак Г.І. Підвисоцька ЗОШ І-ІІ ст.
І місце Яцків Людмила 10   Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання
І місце Ценайко Ольга 11 Тучапська Л.Й. Рекшинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
І місце Пригода Тетяна 10 Сапіщук Г.В. Слов’ятинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
ІІ місце Тука Мирослава 9 Бідула Н.М. Лапшинська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ місце Більський Тарас 11   Нараївська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце Петрух Софія 11 Мазуркевич О.М. Жуківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б. Лепкого
ІІІ місце Басара Віталій 9 Омелюта М.В. Тростянецька ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце Сушко Яна 10   Рогачинська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце Пасемник Наталія 9   Літятнський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» філія Потуторської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце Левик Марія 11 Шмулик О.В. Слов’ятинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Номінація «Літературно-музична композиція та літературний театр»

Місце ПІП Клас Вчитель Школа
І місце Винничок Мирослава 9 Павлів В.Б. Урманський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст – ДНЗ»
І місце Прийдун Ірина 7 Бурдаш С.В. Куропатницький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
ІІ місце Атаманчук Наталія 8 Соляр Г.М. Шибалинська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ місце Постановка казки «Про діда, бабу і кривеньку качечку»     Саранчуківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Учасники театральних гуртків закладів культури району

Номінація «Виразне читання поезії та прози»

Місце ПІП Заклад культури
І місце Ковальчук Вікторія Драмгурток клубу с. Поручин
І місце Боянович Ірина Драмгурток клубу с. Гиновичі
ІІ місце Пиріг Христина Зразковий театр «Зернятко» РБК
ІІ місце Лещишин Богдан Гурток художнього слова клубу с. Підлісне
ІІІ місце Дмитришин Оксана Гурток художнього слова клубу с. Куряни
ІІІ місце Перфецька Тетяна Гурток художнього слова клубу с. Вільховець

 

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання