ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

      1 вересня до музею Богдана Лепкого на перший у новому навчальному році урок завітали учні шкіл міста. Наукові співробітники музею підготували для них цікаві інтерактивні уроки. Зокрема Зокрема Оксана Бич для третьокласників ЗОШ №2 підготувала урок «Україна на карті Європи», Лідія Питель цю ж тему представляла учням шостого класу гімназії ім. Б. Лепкого, Наталія Стрілець для восьмикласників ЗОШ №1 та гімназії ім. Б. Лепкого та девятикласників ЗОШ№1 підготувала урок на тему «Україна – Європа: історичні та культурні діалоги».

 

 

 

Діти мали змогу переглянути цікаві відеопрезентації про красу рідної землі, її визначних історичних та культурних діячів, створювали «Візитні картки» України та Європи, активно відповідали на запитання вікторин.

Захоплюючу екскурсію філателістичною виставкою «На шляху до соборності України» провів її автор, працівник музею, голова Бережанського міського товариства Асоціації філателістів України, учасник АТО Олег Поливко. Менші школярики переглянули мультфільм «Україна переможе!».

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання