РАЙОННИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ ТВОРІВ БОГДАНА ЛЕПКОГО

З метою підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, створення умов для самореалізації, підвищення її художнього і виконавського рівня, залучення школярів до вивчення літературного надбання Б.Лепкого Обласний комунальний музей Богдана Лепкого спільно з відділом освіти Бережанської райдержадміністрації 16 листопада провели конкурс читців «Крізь горя бір у щастя двір прорубую дороги…», присвячений 145-й річниці від дня народення Богдана Лепкого.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися Методисти райметодкабінету Жеребецька О. М. та Бич В. В., а також БичВ.В. передав у фонди музею цінні дарунки – видання «Музична накладня. Настрої» та «Іполіт Омельський. Діточі хори. Випуск ІІІ». Раритети зберігалися у приватній книгозбірні колишнього учня Бережанської гімназії Клюби Миколи Володимировича, а згодом у його родички Бацвін Маріанни Ярополківни, кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника ДІАЗ «Давній Галич».

 

 

 

 

Зазначаємо, що переможці та призери конкурсу традиційно, окрім дипломів, будуть нагородженні поїздкою у театр. Так, уже 21 листопада учні 6-11 класів поїдуть на премєру вистави «Мазепа. Сповідь перед людьми та часом» за мотивами епої Б. Лепкого «Мазепа».

 

 

 

 

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання