ДІТИ МАЮТЬ ПРАВА

Щороку у межах Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах нашого міста проводяться уроки і тематичні заходи – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, книжкові виставки, правові конкурси на тему «Права людини».

Музей Богдана Лепкого також долучився до цієї акції. Для учнів 7 - 8 класів Бережанської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 3 була організована зустріч із представниками поліції і Бережанського районного та міського Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході виховної години було переглянуто відеоролики, в яких показано правову поведінку дитини при зустрічі із поліцією. Працівники служб наголосили на необхідності дитини говорити про свої проблеми з батьками, вчителями, психологами, а не залишатися з ними наодинці, запевнили дітей, що їх права захищено законом.

 

 

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання