РЕСТАВРАЦІЯ ЕКСПОНАТІВ ІЗ ФОНДІВ МУЗЕЮ БОГДАНА ЛЕПКОГО

Обласним комунальним музеєм Богдана Лепкого у м. Бережани налагоджено співпрацю з Львівською філією Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

 

Так, у липні 2017 року проведено техніко-технологічне обстеження експозиційних та фондових приміщень музею з метою визначення температури та вологості повітря, освітленості, якісного і кількісного стану мікрофлори у приміщеннях музею.

У січні цього року на підставі укладеної Угоди про співробітництво у сфері надання послуг з дослідження, консервації та реставрації пам’яток історії та культури державної частини Музейного фонду України між ЛФ НН ДРЦУ та Обласним комунальним музеєм Богдана Лепкого в м. Бережани передано для проведення консерваційно-реставраційних заходів шість картин з фондової колекції музею.

 

Також керівник Львівської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України Тарас Откович передав музейникам у дарунок видання очолюваної ним установи: "Відроджені шедеври. Ілюстроване видання відреставрованих памяток образотворчого мистецтва у Львівському філіалі Національного науково-дослідного реставраційного центру України", "Бюлетень,11. Інформаційний випуск. - грудень. - 2010", "Бюлетень,12. Інформаційний випуск. - грудень. - 2012", "Національний науково-дослідний реставраційний центр України. Львівська філія. Буклет".

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання