Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

2015626
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
9
1123
12677
1132
2015626

«ЯСЕН СВІТ» СВІТЛАНИ ДАНЬКІВ-ОЛЕКСИШИН

20 серпня, відкинувши щоденні турботи і завітавши до музею Богдана Лепкого, шанувальники поетичного слова мали нагоду поринути у «Ясен світ» творчості Світлани Даньків-Олексишин. Цей серпневий день — напередодні відзначення 30-річчя Незалежності України, не випадково був обраний для проведення творчого вечора поетеси. Адже її талант ріс, розвивався і міцнів разом з молодою державою.

 

Тридцятиліття творчої діяльності Світлана Даньків-Олексишин зустрічає з вагомим ужинком. Крок за кроком гості вечора, з допомогою працівників музею, перегорнули сторінки життєвого і творчого шляху поетеси, а також збірок її творів. Вірші (ліричні та гумористичні) прозвучали не лише в авторському виконанні та цікавій інтерпретації учасників драмстудії «Натхнення» (кер. Л. Г. Васютенко) ЦДЮТ, а й були продекламовані виступаючими. Слова визнання, вдячності, шани та любові прозвучали із уст колег, музейників, друзів, співтоваришів з поетичного клубу «Терези», учасників хору церкви Святого Володимира та товариства шанувальників мистецтв «ОазАрт», родини та земляків. Міський голова Ростислав Бортник нагородив Світлану Михайлівну грамотою за вагомий внесок у розвиток культурно-мистецької спадщини Бережанщини, прославу рідного краю, його історії та культури засобами мистецтва слова та з нагоди 30-ліття Незалежності України.

 

 

 

Не кожен поет може похвалитися тим, що його твори стають піснями. А Світлана Даньків-Олексишин має у своєму доробку не просто пісні, а гімни, зокрема рідній Комарівці. Дві з них стали чудовим музичним обрамленням вечора: «Осінній вальс» у виконанні Н. Віш та Н. Солярчик, «Пісню про тата» виконала родина Атаманчуків. Приємною несподіванкою став дарунок від церковного хору — українська народна пісня у виконанні Артема Петришина та Сергія Єрьохіна.

 

 

У творчому доробку Світлани Михайлівни п’ять власних збірок, численні публікації на сторінках періодичних видань та поетичних альманахів. Щирим побажанням подальшої наснаги до праці на творчій ниві судилося збутись, адже ведуча вечора привідкрила завісу таємниці: у видавництві готується до виходу у світ чергова збірочка авторки, на цей раз прозових творів.

 

 

Творчий світ Світлани Даньків-Олексишин безмежний та багатогранний, тому з нетерпінням чекатимемо наступної зустрічі з її словом.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею ... 

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання