У вінок Кобзареві

Важко переоцінити значення творчості Тараса Шевченка для української літератури. Вона стала духовною основою формування сучасної української нації, а сам Великий Кобзар - могутнім джерелом національної свідомості, символом України.

2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка. З метою охоплення якнайбільшої кількості учасників, які будуть долучені до пошанування ювіляра музеєм Богдана Лепкого започатковано проект «У вінок Кобзареві». Завданням даного проекту є рукописна фіксація привітань в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на Бережанщині. Відповідно до проекту, стилізована книга із символічною кількістю аркушів - 200, упродовж певного періоду обійде усі установи, організації, навчальні заклади, територіальні громади району, де кожен учасник проекту впише у ній вітання з нагоди ювілейної дати, тим самим долучиться до творення унікального, рукописного історичного джерела пам’яті про вшанування річниці з дня народження великого Кобзаря. Книга вітань стане письмовим історичним документом, який зможуть гідно оцінити наші нащадки.

Бажаючим долучитися до даного проекту, тим самим внісши свою лепту у вінок пошанувань видатного сина українського народу Тараса Шевченка, можна, якщо попередньо про це повідомити у музей Богдана Лепкого за адресою: м. Бережани, Пл. Ринок,1, тел. 2-21-86.

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання