Літературно-музичне свято "Мати - Берегиня роду"

26 травня працівники обласного комунального музею Богдана Лепкого організували та провели літературно-музичне свято «Мати – Берегиня роду», приурочене Дню Матері.


У виконанні учнів 3-Б класу (вч. Рекуляк О.Я.) Бережанської ЗОШ№3 : Яцишин Софії, Ухмана Андрія, Шелінської Марії, Бориса Павла, Соколовського Руслана, Федус Соломії, Глубіша Андрія, Дмитрів Юлії, Пижа Віталика, Лисобея Романа, Тиманської Юлії звучали поезії-вітання, якими вони висловлювали свою любов, повагу  матерям.  Музичний подарунок учні Олени Ярославівни Рекуляк виконали разом із своїми ровесниками із 3-А класу (вч.Чопей Л.М.).

Приємним подарунком для учасників і всіх присутніх у залі був виступ священика УГКЦ о.Василя Брони. У його виконанні звучали духовно-патріотичні пісні такі як: «Мамина казка», «Мамина молитва», «Україно, ти моя молитва» та багато  ін. Виступ Василя Брони викликав  багато щирих радісних емоцій у вчителів, батьків і дітей.

Слова подяки та побажання на ще не одну таку зустріч висловила заступник директора  з початкового навчання Будзяк Надія Василівна. Від колективу музею Богдана Лепкого виступила і подякувала за співпрацю науковий співробітник музею Ірина Ухман, подарувавши священику в його  приватну бібліотеку книгу спогадів Б.Лепкого «Казка мойого життя» та збірку поезій «Світ, який люблю» Валентини Семеняк-Штангей (м. Тернопіль).

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання