XVII НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ В МЕДЖИБОЖІ

З 9 по 11 червня 2017 року в Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж” (Хмельницька обл.) відбувалися Третій музейний форум “Музей: храм муз  –  2017” та XVII науково-краєзнавча конференція «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: туризм як чинник європейської інтеграції, соціального та культурного розвитку».

Відкривався Музейний форум урочистим спецпогашенням конверту Першого дня з нагоди випуску в обіг марки «Меджибізький замок» національного поштового оператора «Укрпошта». Участь у спецпогашенні взяв працівник обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани Олег Поливко. Під час форуму відбувалася не тільки конкурсна програма, але й обмін досвідом, налагоджувалися міжмузейні зв’язки та особисті професійні контакти.

 

Робота науково-краєзнавчої конференції проводилась за напрямками: культурна спадщина як туристичний продукт: місія, методологія, практична реалізація, досвід України, Європи, світу; туризм як євроінтеграційний чинник Меджибожа, Хмельницької області, України; туризм як інструмент формування загальнонаціонального культурного простору та ідентичності; Меджибіж на перетині етносів, культур, релігій, внутрішніх і зовнішніх туристичних потоків; туристичні перспективи Меджибожа, Хмельниччини, України. Участь у конференції взяла старший науковий спіфвробітник обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани Наталія Стрілець, яка виступила з доповіддю «Богдан Лепкий і Бережанщина: до питання організації меморіальних екскурсійних маршрутів по регіону».

 

Усі учасники заходу отримали «Сертифікат», що засвідчує участь у XVII науково-краєзнавчій конференції та власну марку «Меджибізька фортеця».

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання