ДЕНЬ ЗНАНЬ В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

    

     Швидко збігло тепле літо і знову на порозі вересень, який покликав за шкільні парти непосидючих дітлахів. Святково й урочисто розпочався цей день й у музеї Богдана Лепкого. Для школярів наукові співробітники музею підготували цікаві інтерактивні уроки.


     Другокласники бережанської ЗОШ № 2 (вч. Сп’як К. М., Пирог Л. О.) разом з Бачинською М. І. міркували над темою «Діти об’єднують Україну». А на завершення уроку, почерпнувши надхнення від виставки "Акварелі Тамари Удіної", що експонується у виставковій залі музею, намалювали малюнки-побажання, які волонтери передадуть воїнам АТО.

 

 

Для учнів 8-Б, 8-В (вч. Семенець Н. В., Голодишин М. В.), 9-Б, 9-В (вч. Колодка І. І., Довга С. В.) ЗОШ №1 м. Бережани та 7-х класів міської ЗОШ №3 (вч. Слабодух Н. В., Левик О. В.) Стрілець Н. Л. підготувала урок на тему «Розкажемо Європі про себе». Школярі переглянули цікаве відео про Україну, відеопрезентацію про досягнення української культури, визначних українців, які прославили Україну на цілий світ, зокрема письменника Богдана Лепкого, співачку Соломію Крушельницьку, художницю Тамару Удіну.

 

 

 

 

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання