Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1415410
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
479
1941
7779
5472
1415410

УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

У родині Лепких з великою пошаною і пієтетом ставилися до Різдвяних свят. Різдво відзначали з традиційними святвечірніми стравами, колядою, вертепом. Для малого Богдана та його молодших братів і сестер особливо відповідальним завданням було прикрашання ялинки. Спогади про святкування Різдва письменник згодом, у вже поважному віці, відобразив у своїх творах: чудовій різдвяній ліриці та оповіданнях, в окремих розділах книги «Казка мойого життя».

Саме до цих творів письменника і звернулися учні 3-В класу ЗОШ №1 разом зі своїм вчителем Тетяною Андріївною Дубіч на уроці позакласного читання «Різдвяна казка Богдана Лепкого». Діти декламували вірші письменника, ділилися власними спогадами про Різдво, розповідали про різдвяні та новорічні звичаї нашого народу, колядували, віншували. А на завершення уроку отримали завдання намалювати спогад про Різдво. За відмінно виконані завдання усі діти отримали від Тетяни Андріївни «коляду».

До уроку працівники музею Богдана Лепкого оформили книжкову експрес-виставку «Твори Богдана Лепкого на різдвяну тематику».

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання