Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1415444
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
513
1941
7813
5506
1415444

НОВЕ ВИДАННЯ МУЗЕЮ БОГДАНА ЛЕПКОГО

Нещодавно побачило світ нове видання музею Б.Лепкого: Образотворча спадщина Богдана Лепкого. Каталог музейної збірки / упорядник Н. Г Собкович – Тернопіль: ТзОВ «Терно-Граф», 2015 – 144 ст., іл.

У колекції меморіального музею митця в Бережанах представлені графічні та малярські роботи, що були створені Б. Лепким у 1885-1937 рр., а також роботи художників, з якими він тісно спілкувався, співпрацював. При підготовці видання було здійснено атрибуцію та каталогізовано образотворчі твори Б. Лепкого зі збірки музею, здійснено аналіз джерел і літератури з метою виокремлення інформації про цю ділянку доробку діяча.

Отож, структура видання: систематизований за хронологічним порядком життєпис Богдана Лепкого, короткий нарис «Про музей та його меценатів» до 20-річчя музею Б. Лепкого в Бережанах, аналітична стаття про образотворчу спадщину митця, репродукції 81 твору з образотворчої спадщини Богдана Лепкого, 6 творів інших авторів, його сучасників, картина невідомого художника з власної колекції письменника, перелік творів із зазначенням сигнатур.

Книга буде цікавою для істориків мистецтва, шанувальників творчості Б. Лепкого.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання