Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1524943
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
735
2405
3140
55682
1524943

ПЕРШИЙ УРОК- 2021

Проминуло літо і знову вересень покликав за парти школярів. 1 вересня — це, традиційно, перший дзвоник у школі і хвилювання першачків та випускників, море квітів і білих бантів, і, звичайно, перший у новому навчальному році урок.

Цьогоріч музей Богдана Лепкого продовжив багатолітню традицію проведення для школярів міста перших уроків.

Отож, першого вересня виставкова зала знову сповнилась дитячим гамором та барвами вишиванок. Учні 10, 9 та 7 класів (вч. Білоус В. І., Холява Н. С., Довга С. В.) Бережанської ЗОШ № 1 завітали на урок патріотичної геральдики «Тризуб — наш Державний Герб», присвячений 30-й річниці Незалежності України. Школярі мали змогу з допомогою змістовної відеопрезентації прослідкувати історію тризуба як символа держави від княжих до сучасних часів, дізнались, де в Україні та світі встановлено пам’ятники Тризубу.

А другокласники (вч. Байко Н. Р., Брик Н. М.) Бережанської ЗОШ № 2 побували на уроці «Вітаємо з Днем Незалежності, наша рідна Україно!», на якому переглянули «Історію України за п’ять хвилин», мультик-легенду про походження назви міста Тернопіль, дали відповіді на усі питання вікторини та вивчили нову руханку «Перлина-Україна». 

 

 

 

 

З нетерпінням чекатимемо школярів міста й на інші музейні уроки.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання