Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1357697
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
538
1118
5312
28428
1357697

Школа писанкарства "Намалюю писанку"

        

В обласному комунальному музеї Богдана Лепкого в м. Бережани вже другий тиждень як діє школа писанкарства «Намалюю писанку». В перший тиждень занять учнями школи стали понад 200 дітей зі шкіл міста. Уроки проводять працівники музею, старші наукові співробітники Ірина Ухман та Галина Кізімович.

 

Не у всіх виходить з першого разу написати писанку, але щира, доброзичлива атмосфера, досвід «учителів» і наполегливість «учнів» беруть гору. Уже багато робіт відібрано до участі у конкурсі на найкращу писанку, фінал якого відбудуться підчас закриття школи писанкарстваІрина Ухман також розповіла, що багато юних писанкарів до створення своєї неповторної писанки підходять креативно: використовують не лише традиційні елементи писанкового розпису (усім учасникам на вступному занятті роздають буклети із зображенням основних писанкових символів): ружа, сонце, грабельки, хрест, ромб, олень, квітка, безконечник, сварга та ін., а й сучасні, якими послуговується молоде покоління, як от смайлики.

Ви ще не вмієте писати писанки? Тоді приходьте у школу писанкарства при музеї Б. Лепкого. Тут із добрим настроєм, під керівництвом досвідчених майстринь ви обов’язково опануєте складну техніку і власними руками створите справжнє великоднє диво, яким у світлі дня Христового Воскресіння зможете поділитися з рідними, друзями, знайомими.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання