Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1357674
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
515
1118
5289
28405
1357674

На Тернопільщині готують туристичний бренд

В рамках Конференції "Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей" проведено офіційну презентацію туристичного бренду України. У контексті загальноукраїнського тренду управління з питань туризму облдержадміністрації розпочало роботу над підготовкою туристичного бренду області, який є необхідним інструментом в розвитку туристичної індустрії краю.

Начальник управління Леся Серетна зазначила: «Ми постійно наголошуємо, що Тернопільщина як визнаний туристичний край позиціонується завдяки широко відомим брендам: «Дністровський каньйон», «Замки Тернопілля», «Печери Тернопільщини», «Медобори, Товтри запрошують». Кременецький район є серед лідерів з просування місцевого туристичного бренду під назвою «В магії Кременця - сила України» на загальноукраїнському туристичному ринку. Завдяки фестивальним заходам сформувався бренд «Фестиваль Бережанського замку», «Дзвони Лемківщини», «Коропфест» (Монастириський район) і «Братина» (Шумський район). Все це є регіональні вузькі бренди, які необхідно об’єднати і створити яскравий уніфікований туристичний бренд області. Це має бути символ, який запам'ятовується кожному, який би формував позитивні враження туристів про наш край, створив би образ регіону, який цікаво вивчати та відвідувати".

Дуже важливо, кажуть в управлінні туризму області, що розробники не обмежилися брендом України в цілому, а розповсюдили процеси брендингу на міста країни. Є можливість знайти ідентичність кожного міста.

Управління туризму запрошує усіх небайдужих до розвитку туризму в області долучитися до розробки туристичного бренду Тернопільщини.

Ескізи логотипу, фірмові шрифти, маркетинг-аналітика, презентаційний ролик, промо-матеріал і стандарти їх використання доступні на офіційному веб-сайті Держтуризмкурорту www.tourism.gov.ua, а також на веб-сайті www.visitukraine.gov.ua/tourist_brand.

Свої пропозиції можна надсилати на електронну пошту управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання