Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1357658
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
499
1118
5273
28389
1357658

Нове видання «Казка мойого життя»

Лепкий Богдан казка мойого життя: повість / Богдан Лепкий. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2014. – 416с.

Щойно побачило світ перевидання книги спогадів відомого українського письменника Богдана Лепкого «Казка мойого життя», яке здійснив обласний комунальний музей Богдана Лепкого в м. Бережани спільно з тернопільським видавництвом «Навчальна книга - Богдан». Книга має тверду палітурку, кольорову вклейку з ілюстраціями.

 

«Казка мойого життя» - не просто спогади, а зворушлива «втеча в країну дитинства», до перших споминів, дитячих забав. Кому не хочеться побувати у старосвітському приходстві в Поручині чи Жукові, пройтися старовинним центром Бережан, «найкращого міста у світі», здійснити прогулянку на Сторожисько чи берегом знаменитого бережанського ставу. А вслухайтеся-но у дзвін різдвяної колядки, у веселе звучання веснянок та гаївок під старосвітською дерев’яною церковцею…

«Казка мойого життя» - особлива повість, адже її цікаво читати незалежно від віку – і зовсім юним, і поважним та досвідченим. Пропоноване видання ілюстровано унікальними фото із пам’ятного фотоальбому, подарованого письменнику бережанцями у 1932 р. з нагоди його 60-річчя, та світлинами із колекції художника Олега Шупляка з проекту «Минуле і сучасне Бережан», які відображають наше місто часів Богдана Лепкого та сьогодення.

То ж запрошуємо Вас перегорнути сторінки цієї надзвичайно цікавої та пізнавальної книги, щоб почерпнути чимало цікавого, поринути у казку життя письменника Богдана Лепкого.

Бажаючим придбати книгу звертатися у музей Богдана Лепкого:

Пл. Ринок 1.

м. Бережани

Тернопільська обл.

47501

Тел. (03548) 2-21-86

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання