Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1415340
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
409
1941
7709
5402
1415340

Семінар-практикум для студентів ТНЕУ

Протягом багатьох років склалася добра традиція співпраці між працівниками музею Б. Лепкого та викладачами і студентами Тернопільського національного економічного університету.

Спочатку це були чудові екскурсійні мандрівки до музею письменника, стежками Лепкого  по місту, захоплюючі екскурсії замком Синявських. А цього року, згідно запланованих заходів  програми  «Вступ до спеціальності» студенти 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» разом із кандидатом історичних наук, доцентом Надією Іванівною Білик відвідали Обласний музей Богдана Лепкого ще й з навчальною метою. Для практичного ознайомлення студентів із особливостями функціонування музейної установи працівники музею провели для студентів семінар-практикум «Документообіг у музеї». Провідний зберігач фондів Надія Петрівна Дирда окреслила правила формування номенклатур та документного оформлення експонатів. Старший науковий співробітник музею Наталія Леонідівна Стрілець розповіла про життєвий і творчий шлях відомого українського письменника Богдана Сильвестровича Лепкого (1872–1941), про збережені документи з особового архіву діяча, раритетні прижиттєві видання його творів, десятки малярських робіт митця. Фахівці музею із задоволенням відповіли на всі запитання, які цікавили студентів.
Мандрівка до Бережан була для студентів ТНЕУ цікавою і корисною. А на наступний рік працівники музею та викладачі кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства запланували проведення схожих виїзних практичних занять і для студентів першого курсу.

Ще інформація про зустріч: www.tneu.edu.ua/news/

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання