Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1415232
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
301
1941
7601
5294
1415232

Інсценізовані екскурсії у музеї Богдана Лепкого


    

Ефективність музейної діяльності залежить від впливу музейної експозиції і різних форм культурно-освітньої роботи на певні категорії відвідувачів. На особливу увагу заслуговує молодь. Саме із цією метою: залучення студентів, учнів до музею проводяться найрізноманітніші заходи, так в Обласному музеї Богдана Лепкого на відзначення 142-ї річниці від дня народження письменника, було проведено інсценізовану екскурсію залами музею.

На цьому заході  високу акторську майстерність продемонстрували учасники драмстудії «Натхнення» БТШ, керівником якої є Лариса Григорівна Васютенко. Присутні мали змогу побачити постановку уривків «Циган», «До Зарваниці», «Бережани» із книги спогадів Богдана Лепкого «Казка мого життя», а також  літературно-музична композиція «Все, що тільки я чув…», які не залишили нікого байдужим. Порадувала своїм голосом солістка хору «Просвіта» Ліля Слободна , у її чудовому виконанні прозвучали пісні на слова Б.Лепкого «Гей, чудові наші гори!», «Бережани, ах які…» та пісня-гімн «Видиш, брате мій». Також у заході взяли участь: завідувач сільським клубом с. Жуків Анатолій Онишків, який виконав роль Б.Лепкого у зрілому віці; студентка БАТІ Софія Сорокоум, яка майстерно продекламувала уривок «Вдова» із поеми Б.Лепкого «Буря», а у виконанні учениці Бережанської ЗОШ №3 Олі Козовської прозвучала авторська поезія про сьогоднішні події у нашій державі «Вже скоро». Усі присутні, студенти БАТІ та викладачі , мали змогу наочно побачити, відчути і поринути у світ поезії та прози Богдана Лепкого.
Такі інсценізовані екскурсії працівники музею планують проводити і надалі. Тож щиро запрошуємо їх відвідати.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання