Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1415257
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
326
1941
7626
5319
1415257

ЗАВЕРШИЛАСЬ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА МАЙСТЕРНЯ


Почіпім на ялинку
Не свічки, лиш бажання,
Най не світить на хвилинку.
Але аж до світання, -
Почіпім на ялинку бажання.
Богдан Лепкий
     Вже стало гарною традицією у музеї Богдана Лепкого з року в рік перед Різдвяними святами прикрашати ялинку не купленими іграшками та гірляндами, а виробами ручної роботи, так як це було прийнято у сім’ї Лепких. Не став винятком і цей рік. Наукові співробітники музею (Стрілець Н.Л. та Кізімович Г.М.) зорганізували майстер-класи для дітей молодшого та середнього шкільного віку по виготовленню ялинкових прикрас в різноманітних техніках, а проект так і назвали «Різдвяно-новорічні візерунки у Лепківській світлиці».


Його реалізувати допомогли майстрині, працівники Станції юних техніків Галина Стець та Мар’яна Івасіків, які провели для дітей захопливі майстер-класи. Цікаві творчі заняття проходили у  теплій і затишній атмосфері, де у руках майстринь та дітей, різноманітні підручні матеріали перетворювалися у маленькі шедеври: сніжинки та кульки з бісеру, ангелики, ялиночки та інші прикраси. Під час роботи діти не лише вчилися створювати цікаві вироби власноруч, але й знаходили нових друзів. Також учасники мали змогу переглянути фільми новорічно-різдвяної тематики та послухати цікаву екскурсію залами музею Богдана Лепкого.
А під під керівництвом майстра традиційного народного мистецтва Івана Васильовича Пришляка, було проведено майстер-клас по виготовленню ангеликів та зірочок  із соломи. Завершився культурно-освітній проект чудовим святом біля ялиночки, де у виконанні дітей прозвучали різдвяно-новорічні поезії Богдана Лепкого та колядки. Найактивніші учасники заходу були нагороджені цінними подарунками.
    Передноворічні майстер-класи допомогли дітям зануритись у святкову атмосферу, подарували безліч позитивних емоцій та надали оптимізму.
Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання