Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1415232
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
301
1941
7601
5294
1415232

"ДОРОГА З ДИТИНСТВА - ДОРОГА ДО СЕБЕ"

 

27 жовтня у виставковій залі ДІАЗу відбулося закриття виставки художника Богдана Ткачика «Дорога з дитинства – дорога до себе». На зустріч з митцем прийшли студенти БАТІ, друзі, музейники.

Проводячи огляд своєї виставки, автор звертав увагу на значущі сторінки нашої історії, її героїв, визначних особистостей нашого народу, таких як Тарас Шевченко, Богдан Лепкий, Соломія Крушельницька та ін. Дана виставка вже кілька років мандрує містами України. До Бережан вона експонувалася на Самбірщині, згодом її зустрічатимуть у Галичі. В кожному містечку автор залишає щедрі подарунки. Багатими вони були і цього разу. Наприклад, для фондів обласного комунального музею Богдана Лепкого Богдан Ткачик подарував дві картини: «Церква в с.Жукові, де був парохом Сильвестр Лепкий» (Жуків, 2013) та «Жуків намалював сам Бог», із серії :Босими стежками Богдана Лепкого (2013). Щиро дякуємо художникові за поповнення фондів музею! Бажаємо міцного здоров”я, творчого натхнення і чекаємо на нові зустрічі в світі художнього мистецтва!

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання